Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Konin

Spotkanie świąteczne dla dzieci

22.12.2007, Noworoczny Upominek

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koninie w dniu 22 grudnia 2007 konińska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej zorganizowała świąteczne spotkanie dla grupy osiemdziesięciorga dzieci, pochodzących z rodzin nisko sytuowanych.

Wolontariusze filii ChSCh przygotowali dla swoich podopiecznych wiele konkursów i gier. W czasie spotkania odbyły się również występy zaproszonych gości. W programie nie zabrakło również poczęstunku, jak i paczek wraz z upominkiem książkowym od darczyńców.

Paczki zostały przygotowane dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Koninie oraz ze środków otrzymanych ze zbiórki "Pogotowie Świętego Mikołaja" prowadzonej przez Bank Żywności w Koninie.

- Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta w Koninie oraz Bankowi Żywności w Koninie za udzieloną pomoc w realizacji powyższego przedsięwzięcia - powiedziała Dorota Skąpska, kierownik filii ChSCh w Koninie.


Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 338 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Konin
ul. Zofii Urbanowskiej 4
62-500 Konin

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 0110

Kierownik: Dorota Skąpska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 501 300

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij