Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Konin

Mateusz w „Zabajce”

13.08.2013, nieprzypisany

Aby zrealizować czerwcową rehabilitację Mateusza w ośrodku „Zabajka”, wolontariusze ChSCh podjęli szereg działań już w lutym. Sprzedawali cegiełki, zorganizowali zbiórkę publiczną. Ukoronowaniem akcji był koncert charytatywny, który filia ChSCh w Koninie zorganizowała wraz z Konińskim Domem Kultury. Udało się zebrać ponad 4 tys. zł.

Zebrane środki wystarczyły na pokrycie całego pobytu na turnusie. Tam Mateusz dostał niezły wycisk, ale wszelki trud się opłacił. Hipoterapia, hydroterapia, okłady, masaże i całe mnóstwo innych, skomplikowanych zabiegów przyniosło oczekiwane rezultaty. Chłopiec przyjechał do ośrodka na dwóch kulach, a do domu wrócił o jednej. Stawia też pierwsze samodzielne kroki. Przed nim jeszcze długa droga i wiele ćwiczeń, ale Mateusz jest pełen optymizmu i nadziei. W końcu nic nie motywuje bardziej niż sukces.

W imieniu rodziców Mateusza serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym marzenia o wyjeździe na turnus rehabilitacyjny stały się rzeczywistością!

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 338 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Konin
ul. Zofii Urbanowskiej 4
62-500 Konin

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 0110

Kierownik: Dorota Skąpska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 501 300

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij