Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Konin

Konin: zatrzymać młodość

8.06.2015, Kluby zdrowia

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Koninie zapraszają na wykład specjalisty z dziedziny zdrowego odżywiania. Gościem spotkania będzie dr Roman Pawlak z East Carolina University.

Zatrzymaj młodość i żyj bez chorób – to tytuł  wykładu, który odbędzie się w czwartek, 11 czerwca. Czy w ogóle można zatrzymać młodość i żyć bez chorób? Okazuje się, że można, i wbrew pozorom sprawa jest bardzo prosta. Kluczem do tego jest zbalansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Podczas wykładu dowiemy się, dlaczego warto prowadzić zdrowy tryb życia, jakie produkty powinniśmy wyeliminować z naszego jadłospisu, a jakie wprowadzić. Prelegent opowie także o zgubnych skutkach złego odżywiania.

Dr Pawlak jest profesorem odżywiania na East Carolina University w Stanach Zjednoczonych i autorem szeregu badań naukowych opublikowanych w amerykańskich i międzynarodowych czasopismach naukowych. Napisał kilka książek nt. żywienia, m.in. Zdrowe odżywianie bez tajemnic oraz W obronie wegetarianizmu.

W programie spotkania oprócz wykładu także degustacja zdrowej żywności, możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych oraz zakupu lub wypożyczenia książek o tematyce zdrowotnej. Wykład dr. Pawlaka odbędzie się w czwartek, 11 czerwca, o godzinie 18 w Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. 3 Maja 1-3. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej o  klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 338 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Konin
ul. Zofii Urbanowskiej 4
62-500 Konin

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 0110

Kierownik: Dorota Skąpska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 501 300

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij