Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Konin

Konin: pieczenie chleba? Nic trudnego!

11.05.2015, Kluby zdrowia

Wolontariusze konińskiego klubu zdrowia prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na spotkanie z Agatą Radosh, specjalistką w dziedzinie odżywiania. Prelegentka opowie i pokaże, jak w domowych warunkach upiec chleb.

Kiedyś prawie każda gospodyni domowa piekła chleb. Z czasem ten dobry nawyk odszedł w zapomnienie. Obecnie znów wraca się do tradycji pieczenia chleba w domu. Własnoręcznie upieczony bochenek to prawdziwy powód do dumy! Jeśli wątpisz w swoje umiejętności w tej dziedzinie, przyjdź i pozwól rozwiać swoje wątpliwości – zapraszają organizatorzy.

Prelegentka Agata Radosh udowodni, że pieczenie chleba nie należy do trudnych ani pracochłonnych czynności. Podczas spotkania nauczymy się nie tylko piec chleb, ale zdobędziemy wiedzę, która umocni nas w przekonaniu, że warto to robić.

Warsztaty pieczenia chleba w ramach konińskiego klubu zdrowia odbędą się w czwartek, 14 maja, o godzinie 18 w Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. 3 Maja 1-3.

Wstęp bezpłatny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 338 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Konin
ul. Zofii Urbanowskiej 4
62-500 Konin

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 0110

Kierownik: Dorota Skąpska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 501 300

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij