Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Konin

Konin: legalny narkotyk

9.09.2014, Kluby zdrowia

Wakacje za nami, wielkimi krokami zbliża się piękna, złota, polska jesień. Uczniowie wrócili do szkół, a wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) po letniej przerwie reaktywują spotkania Klubu Zdrowia w Koninie.

Wrześniowe zajęcia poświęcone będą białej, silnie uzależniającej substancji i nie chodzi tu wcale o kokainę! Ten produkt ma z nią jednak wiele wspólnego (działa np. na te same obszary w mózgu), z tą różnicą, że kokaina jest nielegalna, a ów środek tak.

Gabriel Chmielewski, promotor zdrowia, dietetyk i prelegent na najbliższym spotkaniu opowie uczestnikom o cukrze. Poznamy różne postacie cukru, które codziennie spożywamy, dowiemy się, czym tak naprawdę jest cukier, czym można go zastąpić i jak działa na nasz organizm. Ocenimy, czy słusznie nazywany jest legalnym narkotykiem i dowiemy się, jak można wygrać z uzależnieniem.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie w czwartek, 11 września do Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. 3 Maja 1-3. Start o godzinie 18.

Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 338 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Konin
ul. Zofii Urbanowskiej 4
62-500 Konin

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 0110

Kierownik: Dorota Skąpska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 501 300

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij