Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Konin

Konin: idzie wiosna – zadbaj o siebie!

11.02.2014, Kluby zdrowia

Aktywność fizyczna – twój sposób na zgrabną sylwetkę to hasło lutowych zajęć Klubu Zdrowia w Koninie. Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na spotkanie z Gabrielem Chmielewskim, trenerem osobistym i promotorem zdrowia.

Na sylwetkę wpływa nie tylko dieta, ale także, jeśli nie przede wszystkim, ruch. Aktywność fizyczna wpływa korzystnie na cały organizm. Działa zarówno na to, czego nie widać, poprawiając nasze zdrowie od środka, jak i wpływa na nasz wygląd. To właśnie ćwiczenia fizyczne modelują naszą sylwetkę, natomiast odpowiednia dieta wspomaga ten proces.

Zaproszony prelegent przedstawi odpowiednie formy ćwiczeń potrzebnych do osiągnięcia zamierzonych celów. Odpowie m.in. na pytanie, jak należy ćwiczyć, żeby zdrowo schudnąć, a jakich form ćwiczeń unikać. Dopełnieniem prelekcji będą informacje na temat prawidłowego żywienia podczas uprawiania różnych form aktywności fizycznej, z uwzględnieniem ich intensywności.

Gabriel Chmielewski jest trenerem osobistym, promotorem zdrowia oraz dietetykiem (także dietetykiem sportowym). Jest także instruktorem sportu i rekreacji ruchowej wielu dyscyplin, m.in. pływania, kulturystyki, kajakarstwa, nowoczesnych form gimnastyki oraz nordic walking.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Koninie odbędą się w czwartek, 13 lutego, o godzinie 18 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Przemysłowej 3d. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 338 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Konin
ul. Zofii Urbanowskiej 4
62-500 Konin

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 0110

Kierownik: Dorota Skąpska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 501 300

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij