Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Konin

Jak budować poczucie własnej wartości?

29.01.2005, nieprzypisany

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Koninie w dniach 9 października 2004 i 29 stycznia 2005 roku zorganizowała wykłady pt.: „Jak budować zdrowe poczucie własnej wartości?” Prelekcje odbyły się w siedzibie filii przy ulicy Zofii Urbanowskiej 4. Uczestnictwo w wykładach było bezpłatne. Prelegentem był terapeuta rodzinny, Barbara Niemczewska.

Prowadząca spotkania omówiła wszystkie aspekty wpływające na poczucie własnej wartości człowieka. Podała również proste sposoby na poznanie samego siebie. Podkreśliła również ważność zaakceptowania siebie takim, jakim się jest oraz pokochania siebie i innych przy jednoczesnym daniu siebie innym.

Barbara Niemczewska podkreślała także ważność umiejętnej asertywności w życiu codziennym. Przedstawiła wiele przykładów obrazujących konieczność mówienia „nie” bez poczucia winy.

- Z ogromną przyjemnością byłam słuchaczem i uczestnikiem spotkania na temat budowania poczucia własnej wartości. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem i dało mi to bardzo dużo do myślenia. Moim zdaniem takie spotkania są bardzo potrzebne, ponieważ niemal każdy gdzieś tam po drodze zgubił to, co najważniejsze. Jestem teraz na drodze zmian w swoim życiu, a wszystko to jest zasługą właśnie takich spotkań. Są one jak pokarm dla duszy - tak ja to czuję – mówi jedna z ucestniczek.

W obydwu wykładach brało udział około 20 osób.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 338 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
Filia Konin
ul. Zofii Urbanowskiej 4
62-500 Konin

Nr konta bankowego:
18 2030 0045 1110 0000 0276 0110

Kierownik: Dorota Skąpska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 501 300

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij